Epic Games Yılbaşı Hediyeleri – 1

Epic Games’in yılbaşı özel dağıttığı oyunların ilki 50TL fiyatında olan Cities Skylines. oyunu ertesi gün 19.00’a kadar kütüphanenize alırsanız sonsuza kadar sizin olacaktır. Ayrıca DLC’lerde indirimler var.

Epic Games Oyun Sayfasına Gitmek için Tıkla

Oyunda bir belediye başkanı oluyoruz. Şehirdeki yolları, evleri ve diğer binaları yerleştiriyoruz; planlamalar yapıyoruz. Şehrin ihtiyacı olduğu su, elektrik, kanalizasyon ve çöp gibi unsurları sağlıyoruz. Şehri ne kadar yaşanılabilir bir hale getirirsek nüfus artıyor ve oyunu ilerletiyoruz.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64 bit)

İşletim Sistemi

Microsoft Windows 7/8 (64 bit)

İşlemci

Intel Core 2 Duo, 3.0 GHz veya AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2 GHz

İşlemci

Intel Core i5-3470, 3.20 GHz veya AMD FX-6300, 3.5 Ghz

Bellek

4 GB

Bellek

6 GB

Depolama

4 GB

Depolama

4 GB

DirectX

Sürüm 9.0c

DirectX

Sürüm 11

Ekran Kartı

nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB veya ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Intel Tümleşik Ekran Kartları desteklenmez)

Ekran Kartı

nVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB veya AMD Radeon HD 7870, 2 GB (Intel Tümleşik Ekran Kartları desteklenmez)

Oturumlar:

Epic Games hesabı gerektirir

Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Korece, Fransızca, Almanca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, İspanyolca (İspanya), Rusça

Cities: Skylines

 

Klasik Şehir Kurma Simülasyonunun Modern Versiyonu

Cities: Skylines, klasik şehir kurma simülasyonunun modern bir versiyonudur. Oyun, gerçek bir şehri yaratıp idare etmenin heyecanını ve zorluklarını yaşatabilmek için bir taraftan şehir kurma tecrübesinin oturmuş yapısını korurken diğer taraftan yeni oynanış unsurları sunarak bu tecrübeyi genişletiyor. Oyunda Cities in Motion serisinin yapımcılarının tasarladığı tam teşekküllü bir ulaşım sistemi bulunuyor. Ayrıca oyunu kendi oyun tarzına göre katmanlı ve zorlu bir simülasyon arasında dengeleyebilmeni sağlayan mod desteği de bulunuyor. Tek sınır hayal gücünün sınırları; o yüzden kontrolü eline al ve ulaşabildiğin kadar yükseklere uzan!

Çok katmanlı ve zorlu bir simülasyon

Sıfırdan şehir kurmayı öğrenmek kolay ama bu konuda uzmanlaşmak zor. Şehrinin belediye başkanı olarak eğitim, su, elektrik, polis, itfaiye, hastane ve çok daha fazla temel ihtiyacı dengelemekle ve şehrinin ekonomik sistemini idare etmekle ilgileneceksin. Şehrinin sakinleri farklı oyun senaryolarına uygun, gerçekçi ve akıcı bir şekilde hareket ediyor.

Geniş kapsamlı yerel trafik simülasyonu

Colossal Order’ın Cities in Motion serisindeki geniş tecrübesinden güç alarak tasarlanan yepyeni ve son derece iyi çalışan bir ulaşım sistemi.

Bölgeler ve Politikalar

Makamında oturan bir yöneticiden daha fazlası ol. Şehrinin farklı bölümleriyle ilgilenip bölgelere ayırmak politikaları uygulamanı ve bu da kendi şehrinin Belediye Başkanı olmanı sağlar.

Yazar Mert Güney

Sanal Öğrenci admini

Okumak İsteyebileceğin Yazılar

Deathloop

Deathloop 2021 in en çok beklenen oyunudur. Bu oyun İlk piyasaya sürülme tarihi: 21 Mayıs 2021 …