Türkiye’de En çok Aboneli Youtube Kanalları

Türkiye’de en çok aboneli youtube kanallarını merak ediyoruz. Çünkü 2007’den beri büyümekte olan Youtube, yüksek gelirli bir iş haline geldi. Ve birçok insan tarafından olmazsa olmaz haline gelmiştir. Youtube’daki en çok abonesi olan kanalları inceleyelim.

 

Türkiye’nin En Çok Aboneye Sahip YouTube Kanalları:

 

 OHA Diyorum!

 

  • Abone Sayısı: 5,63 Milyon

Mediakraft Turkey Yayın Hiz. A.Ş tarafından yapımcılığı üstlenen videoların yayınlandığı YouTube kanalı. OHA Diyorum! YouTube kanalı üzerinden nedir, ne değildir temalı videolar, gündeme dair challenge videoları, kim daha fazla yemek yiyecek temalı yarışma videoları ve bazen ilginç deney videoları paylaşılıyor.

 

Reynmen

 

 

  • Abone Sayısı: 6,25 Milyon

 Reynmen adıyla hazırladığı videoların yayınlandığı YouTube kanalı. Kanal, genel olarak gündeme dair challenge videolar ve günlük hayata dair vlog videolardan oluşuyordu, ta ki 2019 yılına kadar. Reynmen Ocak 2019 tarihinde bir şarkı ve klip yayınladı. Bu klip ile beraber hala vlog videolara devam etse de şarkıcı olarak da bir kariyere başladı ve bu türde videolar da yayınlıyor.

 

Dizi Ve Programlarından KanalD:

 

  • Abone Sayısı: 6,88 Milyon

Uzun yıllardır ülkemizde ulusal yayın yapan televizyon kanalı Kanal D’nin YouTube kanalı. Kanal üzerinden Kanal D’de yayınlanan dizi ve programların fragmanlarını en güncel şekilde takip edebilirsiniz. YouTube kanalı üzerinden televizyon kanalında yayınlanan dizi ve programların tam hali paylaşılmıyor. Ancak yayınlanan dizi ve programlar üzerinden platforma özel olarak hazırlanmış kısa videolar paylaşılıyor.

 

Çılgınca Videolar Yapan Deli Mi Ne?

 

  • Abone Sayısı: 7,06 Milyon

Youtuber Fester Abdü tarafından hazırlanan videoların yayınlandığı Deli Mi Ne? YouTube kanalı üzerinden pek çok farklı türde video yayınlanıyor. Kanal üzerinden paylaşılan videolar genel olarak Fester Abdü’nün günlük hayatında kaydettiği vlog videolarından, gündeme dair challenge videolarından ve gezdiği yerlerde yaptığı ilginçliklerden oluşuyor.

 

Kafalar

 

  • Abone Sayısı: 7,13 Milyon

 Vine sosyal medya platformunda yayınladıkları videolarla tanınan Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin; daha sonra birleşerek 2017 yılında Kafalar isimli YouTube kanalını kurdular. Kanal üzerinden her Cuma günü saat 18.00’de yeni bir video paylaşan ekip, pek çok farklı türde video hazırlıyorlar. 

Yerli TV Kanalı: atv

 

  • Abone Sayısı: 7,83 Milyon

Ülkemizde uzun yıllardır ulusal yayın yapan televizyon kanalı atv’nin YouTube kanalı. YouTube kanalı üzerinden atv canlı yayınını izleyebilir, kanalda yayınlanan dizi ve programların fragmanlarını en güncel şekilde takip edebilir ve kanalda yayınlanan dizi ve programların tam halini yayından hemen sonra YouTube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

 

Orkun Işıtmak

 

  • Abone Sayısı: 8,16 Milyon

Enes Batur’dan sonra YouTube Türkiye’deki en çok aboneye sahip bireysel YouTube kanallarından biri olan kanalda, Youtuber Orkun Işıtmak tarafından hazırlanan farklı türde videolar yayınlanıyor. Gündeme dair challenge videoları, günlük hayatın anlatıldığı vloglar, Orkun Işıtmak tarafından platforma özel olarak hazırlanan formatta videolar başta olmak üzere , kanal üzerinden pek çok farklı türde video izleyip görebilirsiniz.

 

OYUNCAKOYNUYORUM

 

  • Abone Sayısı: 8,26 Milyon

Ülkemizde çocuklara özel videolar hazırlayan, başrolünde yine çocukların yer aldığı en popüler çocuk YouTube kanalı. Kanalda yayınlanan videolarda Masal ve Öykü isimli iki sevimli kız çocuğunun arkadaşları ve aileleriyle yaşadıkları hikayeler anlatılıyor. 

 

Türkiye’nin En Büyük Bireysel YouTube Kanalı: Enes Batur

 

  • Abone Sayısı: 14,1 Milyon

Mayıs 2020 tarihi itibariyle YouTube Türkiye’de bireysel olarak en çok aboneye sahip olan YouTube kanalında, Youtuber Enes Batur tarafından hazırlanan farklı türde videolar yayınlanıyor. Gündeme dair challenge videoları, günlük vlog videoları başta olmak üzere kanal üzerinden Enes Batur’un başrolünde olduğu farklı temalara sahip videoları izleyebilirsiniz.

”Veriler 11.01.2021 tarihine aittir”

Yazar Nazmi

Okumak İsteyebileceğin Yazılar

Xiaomi’nin Türkiye’de Akıllı Telefon Üreteceği Fabrikanın Yeri ve Üretim Tarihi Belli Oldu

Gelen bilgilere göre Xiaomi, Salcomp’un İstanbul, Avcılar’daki tesisinde akıllı telefon üretimine başlıyor. Xiaomi’nin Türkiye’deki akıllı …